Laminátové podlahy

EGGER

Dceřiná společnost EGGER Floor Products nabízí široký program podlah, který je koncipovaný s ohledem na cílové skupiny a na distribuci. Program je podporován strategickou tržní politikou a rozsáhlými marketingovými opatřeními.
Nabídka společnosti EGGER Floor Products je široká – její produkty jsou stylové a odpovídají současným trendům. Díky velmi slušnému poměru cena/výkon se naše společnost řadí k nejatraktivnějším výrobcům laminátových podlah. Paleta našich výrobků umožňuje splnit požadavky zákazníků v nejrůznějších životních situacích. Mnohotvárnosti života odpovídá také rozmanitost našich kolekcí.

FLOORLINE

FLOORLINE je kolekce laminátových podlah, která v sobě sjednocuje mnoho stylů. Jsou v ní zastoupeny klasické dekory a dekory imitující palubkové podlahy, jakož i exotické dřevodekory a moderní kreativní dekory. Nejvyšší kvalita nachází ideální spojení se vkusným designem. Více…

QUICK STEP

QUICK-STEP® S RADOSTÍ POSKYTUJE ZÁRUKU NA 25 LET
 1. Až desetkrát větší odolnost proti poškrábání:
  technologie Scratch Guard je konečným výsledkem několika let výzkumu a investic na poli trvanlivosti. Vrchní vrstva podlahy je lépe chráněna, takže si můžete krásnou podlahu s přírodním vzhledem užívat ještě déle,
 2. Uniclic®: snadné a výjimečně pevné spojení:
  prkna můžete spojovat jednoduchým zacvaknutím pomocí revolučního systému Uniclic®.
 3. Záruka proti rozlití kapalin:
  vodotěsná lepená základová deska a předpětí našich zacvakávacích systémů zajišťují vynikající ochranu proti povrchové vlhkosti, například při rozlití nápoje.
 4. Vhodné pro podlahové vytápění:
  vyberte si správný podklad a položte plovoucí podlahu Quick-Step®. Budete si tak moci užívat podlahového vytápění bez jakýchkoli obav.
 5. Odolnost proti popálení cigaretami:
  - pokud vám upadne zapálená cigareta a zůstane ležet na podlaze, nezůstanou po ní žádné stopy.
 6. Snadná údržba hygienického povrchu:
  nemůže docházet k hromadění nečistoty, protože laminát má utěsněný povrch. Proto se čistí opravdu snadno.
 7. Odolná proti působení světla a slunečních paprsků (EN438-2,16/BL ref>6):
  podlaha Quick-Step® nevybledne, ani když je vystavena silnému (slunečnímu) světlu. Což o mnoha jiných podlahách nelze říci.
 8. Odolný proti nárazu:
  Quick-Step® vyrábí své vlastní vysoce kvalitní dřevotřískové desky podle norem, které jsou přísnější, a tudíž lepší než současné normy EN. V kombinaci s odolnou vrchní vrstvou má laminát nejlepší možnou ochranu proti padajícím předmětům, jehlovým podpatkům apod.
 9. Masivní zvuk:
  deska z tvrdého jádra byla optimalizována pro použití v našich podlahách a ve spojení s podkladovou vrstvou Quick-Step® poskytuje příjemný masivní zvuk.
 10. Antistatická:
  konec nepříjemných elektrostatických výbojů. Každá podlaha Quick-Step® prochází jedinečnou, trvalou antistatickou úpravou.
 11. Záruka:
  použití jiných než originálních řešení Quick-Step® může vaši podlahu Quick-Step® poškodit. Záruka nabízená společností Quick-Step® v takovém případě přestane platit. Proto doporučujeme používat pouze řešení Quick-Step®, která byla speciálně navržena a vyzkoušena pro použití s podlahovými panely Quick-Step®.
  Go & Classic: 20 let